HABER DETAY

 
 
 
 

Yaz Dağcılık Eğitimi (B)

Türkiye Dağcılık Federasyonu yıllık faaliyet programında bulunan Yaz Temel Eğitimi 27 Haziran-03 Temmuz 2022  tarihlerinde Erzincan- Kemaliye’de yapılacaktır.

 

Toplanma Yeri: KEMAV Vakfı Kemaliye, Erzincan- Kemaliye

Toplanma Tarihi ve Saati: 27 Haziran 2022 – 10:00

İletişim: Mustafa Samet Altınbilek (0 533 7703284 İl Temsilcisi)

 

  • Sporcular vizeli lisanlarını yanında bulunduracaklardır. Geçerli lisansı ve ilk Yardım belgesi olmayan aynı zamanda listede ve yoklamada bulunmayan sporcular eğitime kesinlikle kabul edilmeyeceklerdir.
  •  
  • Liste kesinleştikten sonra henüz başvurusunu gerçekleştirmemiş sporcular ancak ceza şartını yerine getirmeleri durumunda kampa dahil edileceklerdir.
  • Kampta ismi olup katılamayacak olan sporcular en geç 20 Haziran 2022 saat 14:00 kadar Federasyona info@tdf.gov.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir. Katılamayacak olan kişilerin yerine Ek Kontenjan açılacaktır. Listede ismi olup eğitime katılmayan sporcuların Kulüplerine gerekli mevzuat kapsamında işlem yapılacaktır.
  •  

Kurs Ücreti: 140₺ Kulüp sporcuları için (23 yaş ve üstü ücretli) / 350₺ Ferdi Sporcu için (23 yaş altı ferdi sporculardan da ücret alınacaktır).

 

Ücret

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını kurs günü faaliyet sorumlusuna teslim edeceklerdir. Kurs başladıktan sonra kurs ücretini yatırmış ancak kursa katılmamış sporcuların kurs ücretleri geri iade edilmeyecektir.

Kurs ücretini Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanlığı (TEB, Ulus-Ankara Şubesi) IBAN No: TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 hesabına “Erzincan-Kemaliye Yaz Dağcılık Eğitimi 2022 B Kursu” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2022 yılı vizeli lisanslarını, Kurs ücret dekontu ve ilk yardım Belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Bu belgeleri ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır. Tüm sporcular kamp malzemeleri, Kask, Emniyet kemeri ve iniş malzemelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 
 
 
 
 
0 553 372 73 93
ultimadogasporlari@gmail.com
 
 
 

® 2022 Ultima Doğa Sporları ve Araştırma Derneği - UDOS Tüm hakları saklıdır.
 
Proweb
×

TEKLİF AL

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da teklif vermek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizleri arayacaktır.